in_liner

Największy w Polsce zakład produkcyjny wykładzin renowacyjnych

Zakład produkcyjny in_liner to pierwsza pod względem wielkości fabryka wykładzin do bezwykopowej renowacji sieci kanalizacyjnych w Polsce. Oficjalnie funkcjonuje od czerwca 2019 r., choć produkcja pierwszej wykładziny in_liner odbyła się już w kwietniu 2018 r. Zlokalizowana jest w Gdowie (woj. małopolskie).

Realizujemy zamówienia na wykładziny z włókna szklanego ECR w średnicach od DN150 do DN2000.

Nasza wydajność to około 300 km wykładzin rocznie. Nasze produkty zainstalowano już w wielu miastach Polski i Europy, m.in. w Bydgoszczy, Gliwicach, Katowicach, Rzeszowie, Suwałkach, Świeciu, Włocławku, Zielonej Górze, a także w Tallinie i Kłajpedzie.

Wykładziny produkowane są w hali o powierzchni 2600 m2, wyposażonej w linię do składania szkła, linię nasączającą do wykładzin do DN800 oraz drugą linię nasączającą do wykładzin do DN2000, zbiorniki na żywicę 2 x 24 tony, a także wiele innych elementów, w tym maszyn.

Zamówienia realizujemy standardowo w około dwa tygodnie. Istnieje możliwość złożenia zamówienia ekspresowego – wtedy wykładziny produkujemy w ciągu trzech dni.

Dbamy o Klienta na każdym etapie realizacji zamówienia, łącznie z możliwością zamówienia transportu produktów. W okresie zimowym transport odbywa się w izotermach.