Rękawy z włókna szklanego wykorzystywane są nie tylko do renowacji przewodów sieci wod-kan, ale mają znacznie szerszy zakres zastosowania. Często wybierane są również do modernizacji przepustów drogowych o dużych średnicach.

Jesienią nasze rękawy DN1500 trafiły prosto z zakładu produkcyjnego właśnie na plac budowy, gdzie konieczna była modernizacja przepustów drogowych pod kilkoma pasami drogi szybkiego ruchu. Cała operacja polegająca na przygotowaniu przepustu do renowacji wraz z zainstalowaniem wykładziny poprzez utwardzenie jej lampami emitującymi promieniowanie UV (12 x 1000 W) trwała zaledwie kilka godzin mimo niesprzyjającej zimowej aury i niekorzystnych warunków terenowych.

Nasze rękawy na plac budowy zawsze trafiają w specjalnych skrzyniach transportowych, które zapewniają jakość i wytrzymałość produktu, bez względu na okoliczności, w jakich będą aplikowane w przewodzie. W zakresie produkcji dysponujemy dwoma liniami technologicznymi umożliwiającymi wytwarzanie wykładzin wzmacnianych włóknem szklanym o średnicach do DN800 oraz do DN2000.