Jeszcze kilka dni temu przygotowywaliśmy się do bydgoskich targów, a już przyszedł czas na ich podsumowanie. To były bardzo dobre trzy dni, w trakcie których odbyliśmy setki rozmów z naszymi partnerami biznesowymi oraz przedstawicielami wielu firm i przedsiębiorstw, chcących poznać naszą ofertę lub pogłębić już posiadaną wiedzę na temat produkowanych przez nas rękawów z włókna szklanego do bezwykopowej renowacji przewodów podziemnych.

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska oraz zainteresowanie naszymi produktami, usługami i wspólną realizacją projektów. Jesteśmy przekonani, że rozmowy bezpośrednie, których mieliśmy okazję doświadczyć po długiej „pandemicznej” przerwie, przerodzą się w owocną współpracę z wieloma z Was.

Nie zapominamy także o gronie naszych przyjaciół i znajomych z branży, z którymi również po długim okresie niewidzenia się w końcu mogliśmy się spotkać. Dziękujemy, że byliście z nami. Bardzo miło było Was wszystkich zobaczyć, uścisnąć dłoń i porozmawiać w nieco odmiennej niż na co dzień atmosferze.

Teraz już wróciliśmy do codzienności, jednak jesteśmy pełni pozytywnej energii. Będziemy kontynuować rozpoczęte z Wami wątki i dołożymy wszelkich starań, by nasze wspólne realizacje zakończyły się sukcesem.